września 27, 2015

(392) Pan Przypadek w każdej bibliotece?

To niesamowite jak czas szybko leci... Ponad dwa lata temu mogliście przeczytać recenzję pierwszej części bardzo sympatycznej serii o detektywie - amatorze, Panu Przypadku autorstwa polskiego autora, Jacka Getnera. 

[RECENZJA]

Już niebawem w moje łapki wpadnie czwarta część tego cyklu... "Pan Przypadek i fioletowoskórzy". Na pewno poznacie wtedy moje wrażenia na temat tej pozycji... Dzisiaj dla odmiany pragnę Wam zacytować fragment wiadomości od Pana Getnera:

"Robię obecnie akcję która rozszerza formułę moich spotkań autorskich z czytelnikami w bibliotekach. Ponieważ nie jestem w stanie dotrzeć do każdej z nich osobiście (a chciałbym) postanowiłem podarować każdej placówce bibliotecznej po jednym egzemplarzu “Pana Przypadka i trzynastki”. Do tej pory zainteresowanie wyraziło ok. 200 bibliotek głównych (wraz z filiami to ok. 800 placówek) i prawie dwieście egzemplarzy już się w nich znalazło (dodruk kolejnych trwa). Jednak to wciąż nie zaspokaja moich ambicji :). W ramach akcji "Pan Przypadek w każdej bibliotece" każda biblioteka (również szkolna), która do mnie napisze na adres jacekgetner@op.pl i wyrazi chęć otrzymania egzemplarzy “Pana Przypadka i trzynastki” otrzyma ode mnie darmowy egzemplarz (koszt przesyłki jest również po mojej stronie).

Pozdrawiam, 
Jacek Getner" 

Jak widzicie sprawa wygląda następująco... może znacie jakieś biblioteki, które byłyby zainteresowane otrzymaniem egzemplarza książki "Pan Przypadek i trzynastka"... ja już rozpuściłam wici. ;)

Pozdrawiam!

PS. Przypominam, że w podstronce "WYWIADY" cały czas znajduje się mój wywiad z Jackiem Getnerem do którego poznania serdecznie Was zachęcam :) 

5 komentarzy:

 1. Nazwisko autora jest mi znane :) Po książkę nie wiem, czy sięgnę, raczej jest to wątpliwe...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, i zapraszam Cię do mnie na blogu na nowy, całkiem piękny stosik ;) Pragnę też poinformować, że niedługo wybije u mnie 10tysięcy wyświetleń, w związku z czym organizuję megakonkurs. Będzie można wybierać spośród wielu - naprawdę wielu, bo kilkudziesięciu - książek :)

   Usuń
 2. Napisałam do mojej bibliotekarki ze szkoły, w której pracuję i dołączyłam linki. Piękna inicjatywa, dziękuję Autorowi!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki piękny gest. Jestem pełna uznania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna sprawa! Chętnie przeczytałabym książki Autora, jednak w mojej bibliotece ich nie było...

  OdpowiedzUsuń