września 12, 2011

(57) Chłopak z siąsiedztwa

Temat: Chłopak z sąsiedztwa
Autor: Michelin Amelin
Seria Ty + Ja = miłość
Wydawnictwo Zielona Sowa
Stron 94
Napisane z tyłu:
Klarysa i Wiolana, mieszkające w małej rolniczej miejscowości, bardzo lubią poznawać nowych ludzi. Kiedy więc przystojny Stan wprowadza się ze swoim ojcem do domu niedaleko od nich, obie przyjaciółki są naprawdę zachwycone. Ale nie na długo – wkrótce rozdziela je rywalizacja. Która z nich zdobędzie serce Stana – niesforna Wiolana czy nieśmiała Klarysa?

Moja recenzja:


"Chłopak z sąsiedztwa" opowiada historię nieśmiałej Klarysy, dziewczyny z małej miejscowości, jej najlepsza przyjaciółką jest Wiolanna, ale wszystko się zmienia gdy do ich miejscowości przyjeżdża Stan ze swoim ojcem ze Stanów Zjednoczonych. A co Wy byście zrobiły gdybyście musiały faworyzować o chłopaka ze swoją najlepszą przyjaciółką?

Lubię od czasu do czasu przeczytać jakąś lekką, przyjemną lekturę, tym razem świetnie trafiłam. Jest to takie zwykłe, młodzieżowe romansidło, a że ja takie lubię, to z przyjemnością ją przeczytałam : D
Jest to najzwyklejszy pod słońcem romans, w którym nie ma zbyt dużo zawiłości.

Książkę kupiłam za 2 złote i ona właśnie tych dwóch złotych jest warta. Jeśli będę poszukiwała rozluźnienia, to sięgnę po inne książki z tej serii, ale w innym przypadku raczej nie przeczytam, żadnej książki z tej serii. Jest trochę banalna i głupia, po prostu nic specjalnego. :)


Okładka mi się nie podoba, jak już pisałam nie lubię okładek na których są jakieś postacie, ogólnie nie podoba mi się dziewczyna na okładce, ale to już zależy od gustu :)

Jest to bardzo krótka książka, przeczytałam ją w jakieś 25 min. kiedy akcja już się rozkręcała, to nagle nastąpił koniec, czytałam ją w autobusie, i w niektórych momentach się szeroko uśmiechałam, podczas jej czytania, ludzie trochę dziwnie się na mnie patrzyli :))

Moja ocena 6,5/10

8 komentarzy:

 1. Swojego czasu czytałam kilka książek z tej serii. Choć było to dość dawno (3-4 lata temu) to wiem że niektóre z nich mi się podobały. Taka bardzo krótka i łatwa w odbiorze lektura :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekają na mnie właśnie dwa takie "odprężacze" i tego się trzymam. Sama nie poszukuję takich książek.

  vNN na [amica-libri] :)

  OdpowiedzUsuń
 3. raczej już nie poszukuję takich książek :) choć czasem przyda się przeczytać coś lekkiego i nie zmuszającego do myślenia.

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też czasem lubię takie książki poczytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz chyba nie znajdę czasu na takie 'odprężacze', więc raczej jej nie przeczytam. Zresztą ja chyba już z takich książek wyrosłam ;) Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Raczej nie sięgam już po tego typu książki, ale jednak mam czasem ochotę na takie lekkie lekturki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie za bardzo lubię takie książki, ale jak już nie będę miała co czytać to może sięgnę;) Zapraszam Cię na mój blog z recenzjami książek!;) {centerbook}

  OdpowiedzUsuń