lipca 09, 2011

(47) Dziewczyna Ameryki

Tytuł: Dziewczyna Ameryki
Autor: Meg Cabot
Seria: Dziewczyna Ameryki
Wydawnictwo Amber
Stron 250
Opis z tyłu:
Czy życie może się zmienić w jednej sekundzie? Powiedzmy, między kupieniem ciastka a płyty CD? Właśnie tak dzieje się z Samanthą Madison. Właśnie taka jedna sekunda wystarcza, żeby uratować życie prezydenta Stanów Zjednoczonych. I zostać bohaterką narodową. I wpaść w oko Pierwszemu Synowi...


Moja recenzja:
Samantha ma wielki talent, pięknie rysuje, lecz dla otoczenia jest nie widzialna.Poznają się na lekcji rysunku, jemu od razu wpada w oko, a ona zakochana w ...chłopaku siostry.Z kim w końcu będzie z Jackiem czy z Davidem- pierwszym synem?Przy jej rozterkach sercowych- to prawdziwy pryszcz uratować prezydenta.Ale czy zdąży uratować uczucie tak wielkie jakie mogła dostać?Czy będzie dobrą ambasadorką?


Problemy sercowe spotykają bardzo dużą ilość nastolatek, takie też spotkały Samanthę. Piękna książka Meg Cabot. Bardzo nastrojowa i wciąga i to bardzo. Jej życie tak nagle się zmieniło, i ona sama powinna się zmienić oraz powinna dokonać wyboru między dwoma chłopakami, ale nie jest to takie łatwe.
Sam emocjonalnie jest bardzo silna. Wszystkie postacie są wyjątkowe!

Moja ocena 9/10

Ta recenzja została napisana 23 stycznia, na moim innym blogu z recenzjami i stwierdzam, że chcę go usunąć chociaż myślałam, że zrobiłam to już dawno ;D A po prostu nie chciałam, żeby nie zostało żadnego śladu, że przeczytałam Dziewczynę Ameryki. Recenzja jest dziwna, bo dziwnie WTEDY pisałam, a teraz chyba trochę mi się poprawiło, przynajmniej mam taką nadzieję ;D Wiem, że jest diabelnie krótka.

Pozdrawiam!

5 komentarzy:

 1. Recenja nie aż taka zła;). Książka jak dla mnie banalna. No bo problem wybotu pomiędzy dwoma chłopakami? To już dla mnie przereklamowany temat na książkę. Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno się poprawiło ;) Ale co ważne napisałaś - podobała ci się i polecasz. I ja na pewno przeczytam :)

  Zapraszam na [amica-libri] :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może sięgnę...a recenzja, choć krótka- jest całkiem niezła ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham książki z wątkiem miłosnym.
  Recenzja krótka.Ale bardzo ciekawa. :)
  Spróbuj wydłużać swoje recenzje.
  A ja zapraszam na :
  ksiazkomaniaa.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam obydwa tomy. Bardzo fajne książki jak każde Meg Cabot :-)

  OdpowiedzUsuń