czerwca 14, 2011

(33) Pierwsza notka informacyjna

Już ponad tydzień jak nie pojawiła się żadna nowa notka, po prostu teraz zaliczałam zaległe sprawdziany, broniłam swoich ocen, podwyższałam je i tak dalej, ale też coś osiągnęłam- zostałam laureatką trzeciego stopnia w Oxfordzie Matematycznym (88/100 punktów) Obecnie jestem w połowie książki "Uprowadzona" i "Zaginiona księga z Salem", jeśli dobrze pójdzie jutro pojawi się stosik i być może recenzja "Uprowadzonej". Oceny obroniłam i wyszła średnia 5.09 i wzorowe zachowanie, oraz osiągnięcia w różnych konkursach o czym napiszę po 22 czerwca jeśli nadarzy się taka okazja. Od 7 czerwca mam już 12 lat i dziękuję bardzo za życzenia i wogóle za to, że czytacie mojego bloga, a na bloga było już prawie 4 tysiące wejść. Dziękuję!  Postaram aby notka pojawiła się jak najszybciej. Też miałam lekki zastój z czytaniu z powodu nerwów, jakie dostanę oceny itp.: Jeszcze codziennie próby pocztu sztandarowego...i stanie na baczność codziennie przez godzinę, ale 22 czerwca postoję sobie tak z cztery godziny, jak nie więcej....w końcu raz się żyje ;-)

3 komentarze:

 1. Mnóstwo jest teraz tych wszystkich zaliczeń, ale nareszcie wakacje;)
  Niestety u mnie też stanie w sztandarze;)
  Jeszcze zakończenie szóstych klas, przekazanie sztandaru klasom piątym;)
  Ech, masz rację raz się żyje;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, gratuluję tych wszystkich osiągnięć i tak dobrej średniej. W twoim wieku miałam podobną:), fajne czasy. Niestety odeszły 5 lat temu...

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję!, mi w Oxfordzie nigdy nie udało się osiągnąć takiego wyniku.Z tego co pamiętam to najwięcej miałam jakieś 78-9 punktów. I gratuluje wspaniałej średniej.Niecierpliwie czekam na stosik i recenzje.
  Pozdrawiam i życzę wytrwałości w staniu xD
  Etnaya

  OdpowiedzUsuń