czerwca 22, 2014

(300) Stosik 2/2014

Cześć! Dzisiaj wyjątkowa notka, bo z magiczną liczbą "300". I z tej okazji przychodzę do Was ze stosikiem... Dopiero drugim w tym roku, bo jakoś ostatnio zaniechałam tradycji wstawiania stosików, ale zamierzam do tego zdecydowanie wrócić. Na razie prezentują Wam nabytki ostatnich dni... A potem już stosiki będą pojawiały się regularnie... powiedzmy co dwa tygodnie ;)


Od góry: 
1. Dobro jest kiedy je czynisz Josef Dirnbeck - wygrana w konkursie religijnych. Porady jak żyć dobrze... piękna książka do której należy od czasu do czasu zaglądać. Jeszcze nieprzeczytana w całości. 
2. Oskar i pani Róża Eric Emmanuel Schmitt - prezent otrzymany już po przeczytaniu książki. Piękna choć króciutka książeczka. Przeczytana, zrecenzowana. [recenzja]
3. Pasja Anna Katarzyna Emmerich - z pakietu Lednickiego. Na razie jedynie przejrzana. Ale to się zmieni!
4. Transsyberyjska Piotr Milewski - ciekawa książka przeczytana w czasie pobytu w szpitalu. Idealna na chwilę wyciszenia, ale do jej czytania potrzeba spokoju ;) Recenzja wkrótce. 
5. Bądź swoją siłą przez 365 dni roku Demi Lovato - owoc współpracy z księgarnią "Dadada". Jestem oczarowana tą książką. Bardzo fajny "przepis" na każdy dzień roku.
6. Przez 10 minut Chiara Camberale - od wydawnictwa Feeria. Właśnie czytam... zaczyna się intrygująco. Recenzja w ciągu najbliższego tygodnia. 
7. Przebudzona o świcie C.C. Hunter - od wydawnictwa Feeria. Przyjemna, choć mało ambitna książka. Przeczytana, zrecenzowana. [recenzja]
8. Jajko z niespodzianką Agnieszka Krakowiak - Kondracka - od wydawnictwa Literackiego. Bardzo przyjemna książka. Recenzja na dniach. 
9. Franciszek. Papież ludzi. Evangelina Himitian - j.w. Biografia papieża, której lektury nie mogę się już doczekać...
10. Ciemna strona Szwedzcy mistrzowie kryminału - j.w. Opowiadania kryminalne - jedno lepsze, drugie gorsze... jestem w trakcie lektury - zobaczymy co to z tego wyjdzie ;)
11. Złodziejka książek Markus Zusak - prezent. Olśniewająca książka, której jeszcze długo nie zapomnę. Przeczytana, zrecenzowana. [recenzja]

Pozdrawiam!

20 komentarzy:

 1. ciemna strona nieco mnie intryguje ;) miłego czytanka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę "Złodziejki książek". Kilka pozycji mnie zainteresowało również. Życzę miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny stos! Jednak mnie Złodziejka książek rozczarowała :/

  OdpowiedzUsuń
 4. "Złodziejkę książek" bym Ci podkradła

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo polecam Złodziejkę Książek, zresztą sama wiesz jaka jest dobra ;) Jestem ciekawa Przebudzonej o Świcie :) Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 6. "Złodziejkę książek" bardzo bym chciał przeczytać, "Oskara i panią Róże" kiedyś czytałem, a największą chęć mam na "Transsyberyjską".

  OdpowiedzUsuń
 7. Z ogromną przyjemnością przeczytam "Jajko z niespodzianką".

  OdpowiedzUsuń
 8. "Złodziejka książek" jest naprawdę cudowna i cieszę się, że też Cię zachwyciła. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Książka Demi Lovato mnie zaintrygowała :) A poza tym piękny stosik!

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie czytałam nic z tego, jednakże życzę Ci przyjemnego czytania.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wspaniały stos :) Przyjemnej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Podkradłabym Ci "Złodziejkę książki". Tyle o niej wszędzie dookoła się naczytałam, że musi pojawić się w mojej biblioteczce :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ile ciekawych tytułów do przeczytania. Czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Złodziejka książek nie wzbudziła we mnie tak dużych emocji, jak tego oczekiwałam, ale i tak polecam, bo jest to warta uwagi historia.

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo pokaźny ten Twój stosik! Miłej lektury

  OdpowiedzUsuń
 16. "Przebudzenie o świcie" wkrótce do mnie dojdzie, "Jajko z niespodzianką" jest rzeczywiście przyjemną lekturą, a do "Złodziejki książek" nie mogę się przekonać.

  Przy okazji zapraszam do siebie na konkurs z inną książką tej autorki: http://heaven-for-readers.blogspot.com/2014/06/klub-karmy-czesc-2-wraz-z-tematyczna.html – krótki termin, dlatego informuję osobiście :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Z Twojego stosu bardzo kusi mnie "Przez 10 minut". Tyle się o niej w ostanich dniach naczytałam, tyle razy wertowałam w Biedronce i pojedyncze zdania wyłapywałam, że chyba w końcu dam się na mówić i kupię:))

  OdpowiedzUsuń